3 Ocak 2018 Çarşamba

Ccleaner Professional 5.44 working 2018 License Key

Ccleaner 5.44 Professional Sistem Optimizasyon Programı Lisans Kod Serial Key Ccleaner Professional 5.44

Ccleaner en iyi bilinen windows tabanlı bilgisayar temizleme programıdır.Ccleaner gizliliğinizi korur ve internette gezinirken bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir.Program çok az yer kaplar ve kullanımı çok kolaydır.Ccleaner bilgisayarınızı temizlemek , gizliliğinizi korumak ve en iyi hale getirmek için harika bir programdır.

Program Özellikleri

Kullanılmayan gereksiz dosyaları kaldırır.
. Sabit disk depolama alanını düzenler.
. Windowsun daha sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlar.
. Tarama geçmişinden internet etkinlik izlerinizi temizler.
. Kayıt defterinizi temizler
. Hızlı çalışır casus yazılım ve reklam destekli yazılım içermez.

Ccleaner 2018 Sistem optimizasyon programı Serial Keyleri aşağıdadır.Vermiş olduğum keyleri deneyerek Ccleaner Programını Lisanslı olarak kullanıp birçok özelliğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.Keyler çalışır durumdadır.2018 son keylerdir.Deneyerek içlerinden sizin programınıza uyanı bulabilirsiniz...

NOT:Ccleaner lisans kodunu girmek için ilk önce internet bağlantınızı kesin.Daha sonra programın solundaki menüden OPTİON a tıklayın.Daha sonra upgrade'ye tıklayın ve ilk önce bir isim ve alttaki kutucuklara da lisans kodlarını koplaya yapıştır yapıp tamam deyin.İşlem bu kadar.Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere lisanslar çalışır durumdadır.Yapamayanlar için nasıl yapacağını anlattım lütfen daha da olmuyorsa bırakın zorlamayın :)

Cleaner 5.44 Serial Keyler:

      C2YW-IAHG-ZU62-INZQ-WZPC 
      
      C2YW-2BAM-ADC2-89RV-YZPC 
      
       C2YW-XFCX-ABIG-GZD4-8ZPC 
      
      C2YW-XK32-GBVV-N3BH-2ZPC 
      
      C2YW-JKW5-KK79-XHR2-4ZPC 
      
      C2YW-QTRT-ZVCG-PQDK-CZPC 
      
    C2YW-GP33-TPIU-BGM8-AZPC

C2YW-6UTC-IVH8-KH34-6ZPC

C2YW-S3AV-2U6W-XXSV-8ZPC

C2YW-T25N-8ZMR-EDHM-SZPC

C2YW-HWGQ-KVCA-IMHC-YZPC

C2YW-QQYR-HNBQ-3Y8H-YZPC

C2YW-T9ND-D23H-E35M-6ZPC

C2YW-MGK3-YHJZ-54WS-NZPC

C2YW-P6KC-K3GA-GBPY-GZPC

C2YW-6SPT-VEQ2-KKBQ-WZPC

C2YW-F64E-WJQZ-GV97-CZPC

C2YW-T7GI-86A9-PG38-YZPC

C2YW-6687-2976-9SSH-4ZPC

C2YW-KQHU-U7SX-25S5-EZPC

C2YW-8W94-N9Z5-E7RP-UZPC

C2YW-5AZQ-CAYS-924N-KZPC

C2YW-ZENP-W7PS-I6WY-WZPC

  Choose :
 • OR
 • To comment
17 yorum:
yorum
 1. İlk çıktığından beri kullandığım harika bir program.Pratik olarak ücretsiz ile profesyonel versiyonu arasında pek bir fark yok,sadece aktif gözetleme farkı var ki bence pek de önemi yok.Program kaldırma seçeneğinde kaldırılan programın kayıt defteri temizliğini de yapsaydı gerçekten harika olurdu.Profesyonel sürümün sık sık güncellemeye gerek yok.Arada bir sitesinden indirilip güncellenmesi yeterli.Emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. elinize sağlık.. ama hiç biri çalışmıyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ccleaner kodlarinda herhangi bir sorun yok internet baglantini kesip bir daha kontrol eder misin?

   Sil
 3. EYVALLAH ELLERİNİZE SAĞLIK ÇALISIYOR İNTERNETİ KAPATIN

  YanıtlaSil
 4. UZUN SÜREDİR SİSTEMİNİZDEN FAYDALANIYORUM .GAYRETLİ VE KESİN NETİCE VEREN PROGRAMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.TÜM EMEGİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

  YanıtlaSil
 5. Admin bu keyler ile güncelleme yapılıyor mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yapılmıyor arkadaşım bende denedim işe yaramıyor güncellemeye gelince yeni kayıt alın geçersiz diyor

   Sil
  2. Suat bey programı güncelledim 5.41 sürümü indirin siteden ve benim tarif ettiğim gibi yapın.Registered yazısını ve programda professional edit,on yazısı en üstte gördümü tamamdır bırakın.Gerisini kurcalamayın o olmuştur.

   Sil
 6. Harikasınız, teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. ben cleanerı interneti kapatıp açtığımda ve yükselt seçeneğini tıkladığımda direkt satın alma sayfası açılıyor anahtar girebileceğim bir yer çıkmıyor.bunu nasıl çözebiliriz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BraveFaith; Ccleaner lisans girmek icin ilk once internet baglantini kes.Daha sonra ayarlar kismindan pro'ya yukselt secenegine tikla.Acilan kutucuklardan ilk bastakine adini digerine serial keyi kopyala yapistir yap ve tamam de.Bu kadar.

   Sil
 8. interneti kapattıktan sonra yükselt seçeneğini tıklayınca bahsettiğiniz kutucuklar yerine online satış sayfası açılıyor sorun zaten bu malesef

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman iobit unistaller ile programi tamamen kaldir.Arta kalan cerezleride silmesini sagla.Daha sonra programi yeniden kur ve internet baglantini kes.Kestikten sonra proya yukselt secenegine tikla isim ve lisans kodunu gir tamam de.Daha sonra internet baglantini yeniden ac bu sekilde yapabilirsin.

   Sil
 9. Arkadaşlar İnternete bağlıyken yapmaya çalışırsanız olmuyor
  Ben:Nameye Registered yazdım keyede bunları kopyaladım ama yapıştırmadan önce kablolu internet kullandığımdan kabloyu çıkardım bilgisayarmda ki internet gitti öyle apıştırım tamam seçeneğine tıkladım ve kabul etti böyle denerseniz sonuca varablirsiniz belki. iyi günler.

  YanıtlaSil